KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7358241
nr 735 8241
Akvarell
Karol Kossak, slädfärd, signerad, motivets mått: 37x54
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 23 januari 2012
kl 19:59:37
600 kr
1.200 kr
650 kr
750 kr
850 kr
1.000 kr
1.200 kr